![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pirate220 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2009
Location: La Luz, New Mexico, USA
|

| 100 | Children of Dune (2003) - Mar 04, 2009 |
| 99 | Dune (2000) - Mar 04, 2009 |
| 86 | Dune (1984) - Mar 04, 2009 |
| 96 | Donnie Darko (2001) - Mar 04, 2009 |
| 10 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Mar 04, 2009 |
| 97 | Mad Max (1979) - Mar 04, 2009 |
| 89 | The Incredible Hulk (2008) - Mar 04, 2009 |
| 29 | Mission: Impossible 2 (2000) - Mar 04, 2009 |
| 79 | The Incredibles (2004) - Mar 04, 2009 |
| 58 | Troy (2004) - Mar 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |