![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pitboss | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: USA
|

| 92 | Requiem for a Dream (2000) - Jul 29, 2009 |
| 95 | The Rules of Attraction (2002) - Jul 29, 2009 |
| 76 | Scream 2 (1997) - Jul 29, 2009 |
| 83 | Ice Age (2002) - Jul 29, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jul 29, 2009 |
| 78 | Clerks II (2006) - Jul 29, 2009 |
| 79 | European Vacation (1985) - Jul 29, 2009 |
| 80 | Home Alone (1990) - Jul 29, 2009 |
| 76 | xXx: State of the Union (2005) - Jul 29, 2009 |
| 83 | Animal House (1978) - Jul 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |