![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PlasmicSloth | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Rochester, NY, USA
|

| 92 | Spaceballs (1987) - Sep 08, 2009 |
| 77 | Kindergarten Cop (1990) - Sep 08, 2009 |
| 73 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Sep 08, 2009 |
| 89 | Rain Man (1988) - Sep 08, 2009 |
| 87 | Casino Royale (2006) - Sep 08, 2009 |
| 96 | Match Point (2005) - Sep 08, 2009 |
| 95 | Mystery Men (1999) - Sep 08, 2009 |
| 97 | Super Troopers (2002) - Sep 08, 2009 |
| 98 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 25, 2009 |
| 99 | The Big Lebowski (1998) - Aug 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |