Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PlasticSoul
Movie Buff - 484 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2011
Location: Trento, Italy
Recent Rankings
64 Black Cat, White Cat (1998) - May 28, 2012
61 Meet the Robinsons (2007) - May 18, 2012
62 Pocahontas (1995) - May 10, 2012
32 Horror of Dracula (1958) - May 10, 2012
65 Cosė č la vita (1998) - May 05, 2012
81 Johnny Stecchino (1991) - Apr 30, 2012
70 Chiedimi se sono felice (2000) - Apr 21, 2012
68 Fantozzi contro tutti (1980) - Apr 14, 2012
80 Tre uomini e una gamba (1997) - Apr 11, 2012
72 Cinderella (1950) - Apr 09, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PlasticSoul. Why not go rank more films, then come back and check it out again?