![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Plato | |
![]() |
Film Freak - 556 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | The Royal Tenenbaums (2001) - Nov 26, 2011 |
| 69 | Catfish (2010) - Jan 11, 2011 |
| 81 | When You're Strange (2009) - Jan 04, 2011 |
| 41 | Paper Heart (2009) - Dec 27, 2010 |
| 96 | Black Swan (2010) - Dec 25, 2010 |
| 92 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Dec 19, 2010 |
| 85 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Dec 03, 2010 |
| 81 | Dazed and Confused (1993) - Dec 01, 2010 |
| 86 | Up (2009) - Dec 01, 2010 |
| 85 | Shutter Island (2010) - Nov 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |