![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PlumaBlanca | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Netherlands
|

| 10 | Battlefield Earth (2000) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009) - Sep 22, 2010 |
| 95 | The Doors (1991) - Sep 22, 2010 |
| 70 | Kick-Ass (2010) - Sep 22, 2010 |
| 45 | Short Circuit (1986) - Sep 22, 2010 |
| 65 | Star Trek: Generations (1994) - Sep 22, 2010 |
| 65 | The Rock (1996) - Sep 22, 2010 |
| 50 | Superman II (1980) - Sep 22, 2010 |
| 40 | The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Sep 22, 2010 |
| 75 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |