Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PolegaR
Cinema Addict - 1223 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2008
Location: Porto Alegre, RS, Brazil
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Logorama (2009) - Mar 08, 2010
70 The Blind Side (2009) - Mar 08, 2010
90 Avatar (2009) - Mar 08, 2010
80 District 9 (2009) - Mar 08, 2010
80 A Serious Man (2009) - Mar 08, 2010
95 Slumdog Millionaire (2008) - Mar 05, 2010
70 The Hurt Locker (2009) - Mar 04, 2010
69 It's Complicated (2009) - Mar 03, 2010
20 Tooth Fairy (2010) - Mar 03, 2010
77 Precious (2009) - Feb 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PolegaR. Why not go rank more films, then come back and check it out again?