![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Polydactyl | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2006
Location: USA
|

| 75 | Rocky (1976) - Aug 22, 2008 |
| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 22, 2008 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 22, 2008 |
| 93 | The Fifth Element (1997) - Aug 22, 2008 |
| 93 | Dark City (1998) - Aug 22, 2008 |
| 85 | Minority Report (2002) - Aug 22, 2008 |
| 80 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 22, 2008 |
| 84 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Aug 22, 2008 |
| 40 | Men in Black II (2002) - Aug 22, 2008 |
| 82 | Erin Brockovich (2000) - Aug 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |