Pops

pops
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
35 1% Catwoman (2004) - Rated 14 Aug 2007
60 10% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
60 10% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
65 18% The Animal (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 51% The Passion of the Christ (2004) - Rated 14 Aug 2007
85 68% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Aug 2007
95 92% Cast Away (2000) - Rated 14 Aug 2007
85 68% The Island (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 28% The Terminal (2004) - Rated 14 Aug 2007