Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
PorscheSt
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2008
Location: USA
Bio: DEAN IS MY BOO...
Recent Rankings
97 Finding Nemo (2003) - Oct 23, 2008
100 Labyrinth (1986) - Oct 23, 2008
78 Pretty in Pink (1986) - Oct 23, 2008
100 The Wizard of Oz (1939) - Oct 23, 2008
Mini-Review: LOVE IT...
80 Shrek the Third (2007) - Oct 23, 2008
20 Coyote Ugly (2000) - Oct 23, 2008
75 The Hot Chick (2002) - Oct 23, 2008
84 It Takes Two (1995) - Oct 23, 2008
37 Blade (1998) - Oct 23, 2008
78 Freddy Vs. Jason (2003) - Oct 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with PorscheSt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?