![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pr3liator | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2011
Location: Denmark
|

| 85 | Rashomon (1950) - Feb 07, 2011 |
| 84 | The Usual Suspects (1995) - Feb 07, 2011 |
| 75 | Dawn of the Dead (1978) - Feb 07, 2011 |
| 84 | Match Point (2005) - Feb 07, 2011 |
| 76 | Live Free or Die Hard (2007) - Feb 07, 2011 |
| 87 | Die Hard (1988) - Feb 07, 2011 |
| 80 | The Thing (1982) - Feb 07, 2011 |
| 88 | The Wrestler (2008) - Feb 07, 2011 |
| 87 | Bad Santa (2003) - Feb 07, 2011 |
| 80 | The Shining (1980) - Feb 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |