Primus Sucks

primus_sucks
Movie Buff - 209 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2013
Location: Munich, Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 92% V for Vendetta (2006) - Rated 01 Mar 2013
99 96% Trainspotting (1996) - Rated 01 Mar 2013
99 96% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 01 Mar 2013
88 74% Aliens (1986) - Rated 01 Mar 2013
90 84% Dogville (2003) - Rated 01 Mar 2013
70 19% Superbad (2007) - Rated 01 Mar 2013
85 67% Ratatouille (2007) - Rated 01 Mar 2013
75 32% Event Horizon (1997) - Rated 01 Mar 2013
69 13% Dark City (1998) - Rated 01 Mar 2013
75 32% Red Dragon (2002) - Rated 01 Mar 2013