![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Prism | |
![]() |
Film Freak - 912 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2011
Location: Sweden
|

| 10 | Final Justice (1985) - May 26, 2012 |
| 10 | Mitchell (1975) - May 26, 2012 |
| 15 | Prisoners of the Lost Universe (1983) - May 26, 2012 |
| 73 | Bill Cosby: Himself (1983) - May 23, 2012 |
| 78 | Dave Chappelle: Killin' Them Softly (2000) - May 22, 2012 |
| 60 | Dave Chappelle: For What It's Worth (2004) - May 22, 2012 |
| 74 | The Grey (2012) - May 19, 2012 |
| 65 | John Carter (2012) - May 19, 2012 |
| 30 | Mutant (1984) - May 12, 2012 |
| 73 | Suicide Kings (1997) - May 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |