![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Production | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2006
Location: USA
|

| 90 | Primer (2004) - Oct 17, 2007 |
| 50 | Fantastic Four (2005) - Oct 16, 2007 |
| 90 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 14, 2007 |
| 95 | Knocked Up (2007) - Aug 14, 2007 |
| 70 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Revenge of the Nerds (1984) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Saving Silverman (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Sum of All Fears (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Resident Evil (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |