Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Proetman
Film Freak - 522 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2008
Location: Deft, Netherlands, Netherlands
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
74 Over the Hedge (2006) - Mar 15, 2010
72 The Man (2005) - Mar 15, 2010
73 Hitch (2005) - Mar 15, 2010
70 Something's Gotta Give (2003) - Mar 15, 2010
73 The Whole Nine Yards (2000) - Mar 15, 2010
78 The Butterfly Effect (2004) - Mar 09, 2010
69 Disturbia (2007) - Mar 09, 2010
77 Love Actually (2003) - Mar 09, 2010
72 Music and Lyrics (2007) - Mar 09, 2010
79 Alles is liefde (2007) - Mar 09, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Proetman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?