Progamer

progamer
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 34% Boogie Nights (1997) - Rated 29 Oct 2012
85 69% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 29 Oct 2012
75 47% Suspicion (1941) - Rated 22 Oct 2012
75 47% Rope (1948) - Rated 22 Oct 2012
70 39% To Catch a Thief (1955) - Rated 22 Oct 2012
70 39% The Trouble with Harry (1955) - Rated 22 Oct 2012
89 81% North by Northwest (1959) - Rated 22 Oct 2012
75 47% Marnie (1964) - Rated 22 Oct 2012
80 59% Frenzy (1972) - Rated 22 Oct 2012
86 73% The Fly (1986) - Rated 22 Oct 2012