![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Propylene | |
![]() |
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2008
Location: USA
|

| 93 | Friday Night Lights (2004) - May 29, 2011 |
| 95 | The Hangover (2009) - May 29, 2011 |
| 94 | How to Train Your Dragon (2010) - May 29, 2011 |
| 100 | Up (2009) - May 29, 2011 |
| 100 | Scream 4 (2011) - May 29, 2011 |
| 89 | Scream 3 (2000) - May 29, 2011 |
| 90 | Scream 2 (1997) - May 29, 2011 |
| 97 | Scream (1996) - May 29, 2011 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) - May 29, 2011 |
| 34 | Hotel for Dogs (2009) - Apr 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |