Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Psicopanader
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2010
Location: Spain
Recent Rankings
75 The Crazies (2010) - Jul 18, 2010
96 Shutter Island (2010) - Jul 18, 2010
90 Amélie (2001) - Jul 18, 2010
98 Shaun of the Dead (2004) - Jul 18, 2010
80 The Tenant (1976) - Jul 18, 2010
80 Seven Pounds (2008) - Jul 18, 2010
95 Dogma (1999) - Jul 15, 2010
97 Mallrats (1995) - Jul 15, 2010
65 Clerks II (2006) - Jul 15, 2010
96 Clerks (1994) - Jul 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Psicopanader. Why not go rank more films, then come back and check it out again?