![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Psycore | |
![]() |
Cinema Addict - 1928 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: Lisbon, Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Brooklyn's Finest (2010) - Jun 29, 2010 |
| 60 | The Phantom (2010) - Jun 26, 2010 |
| 60 | Outbreak (1995) - Jun 25, 2010 |
| 70 | Sleeping with the Enemy (1991) - Jun 25, 2010 |
| 30 | Corky Romano (2001) - Jun 25, 2010 |
| 70 | The Killer (1989) - Jun 25, 2010 |
| 70 | U-571 (2000) - Jun 25, 2010 |
| 60 | Sudden Death (1995) - Jun 25, 2010 |
| 20 | New York Minute (2004) - Jun 25, 2010 |
| 60 | Under Siege (1992) - Jun 25, 2010 |
| Actors | Nicolas Cage John Cusack Woody Allen Bill Murray |
| Directors | Sam Raimi Tim Burton |
| Writers | Sam Raimi |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |