![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Psycroptic | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Alien 3 (1992) - Aug 19, 2009 |
| 10 | Anaconda (1997) - Aug 19, 2009 |
| 20 | The Grudge (2004) - Aug 19, 2009 |
| 30 | Van Helsing (2004) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Land of the Dead (2005) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Alien (1979) - Aug 19, 2009 |
| 10 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Planet Terror (2007) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Aliens (1986) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |