![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Puddy1 | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Blood Simple (1984) - Oct 01, 2011 |
| 85 | 28 Weeks Later... (2007) - Feb 05, 2011 |
| 90 | True Grit (2010) - Feb 05, 2011 |
| 95 | The Social Network (2010) - Feb 05, 2011 |
| 79 | The New York Ripper (1982) - Feb 05, 2011 |
| 90 | Black Swan (2010) - Feb 05, 2011 |
| 70 | Inside (2007) - Feb 04, 2010 |
| 95 | A Serious Man (2009) - Feb 04, 2010 |
| 95 | Glengarry Glen Ross (1992) - Dec 07, 2009 |
| 85 | Scarface (1983) - Nov 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |