![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pug | |
![]() |
Movie Buff - 267 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2008
Location: Missoula, Montana, USA
|
|
Message Sent!
Bio: spelled y-o-u
| |
| 87 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Apr 04, 2008 |
| 89 | Primal Fear (1996) - Apr 04, 2008 |
| 89 | Rounders (1998) - Apr 04, 2008 |
| 92 | Fight Club (1999) - Apr 04, 2008 |
| 82 | Keeping the Faith (2000) - Apr 04, 2008 |
| 85 | Red Dragon (2002) - Apr 04, 2008 |
| 90 | 25th Hour (2002) - Apr 04, 2008 |
| 86 | The Italian Job (2003) - Apr 04, 2008 |
| 89 | The Illusionist (2006) - Apr 04, 2008 |
| 88 | Idle Hands (1999) - Apr 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |