Pumpking

pumpking
Movie Buff - 263 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 06 Sep 2013
95 88% Black Mirror (2011) - Rated 23 Mar 2013
65 8% Shallow Hal (2001) - Rated 23 Mar 2013
60 5% Dumbo (1941) - Rated 31 Jan 2013
65 8% Men in Black II (2002) - Rated 19 Jan 2013
80 35% Flubber (1997) - Rated 16 Jan 2013
90 73% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 16 Jan 2013
90 73% District 9 (2009) - Rated 16 Jan 2013
85 49% Death Proof (2007) - Rated 16 Jan 2013
50 3% Grease (1978) - Rated 14 Jan 2013