![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
PuppetKing | |
![]() |
Cinema Addict - 1086 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | Toy Story 3 (2010) - Aug 03, 2010 |
| 75 | Iron Man 2 (2010) - Aug 03, 2010 |
| 79 | Pickup on South Street (1953) - Aug 03, 2010 |
| 78 | The Big Heat (1953) - Aug 03, 2010 |
| 82 | The Hurt Locker (2009) - Aug 03, 2010 |
| 82 | An Education (2009) - Aug 03, 2010 |
| 84 | Inception (2010) - Aug 03, 2010 |
| 84 | The Ghost Writer (2010) - Apr 10, 2010 |
| 80 | Assault on Precinct 13 (1976) - Apr 10, 2010 |
| 80 | The Shooting (1967) - Apr 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |