![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pvt.Snowball | |
![]() |
Movie Buff - 228 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 25, 2008 |
| 65 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jul 25, 2008 |
| 75 | The Second Renaissance Part II (2003) - Jul 25, 2008 |
| 75 | The Second Renaissance Part I (2003) - Jul 25, 2008 |
| 72 | Oldboy (2003) - Jul 25, 2008 |
| 89 | Mishima: A Life in Four Chapters (1985) - Jul 25, 2008 |
| 88 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Mar 27, 2008 |
| 67 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Mar 27, 2008 |
| 89 | Grave of the Fireflies (1988) - Mar 27, 2008 |
| 85 | The Castle in the Sky (1986) - Mar 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |