![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Pygar | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Houston, Tx, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Clerks (1994) - Sep 11, 2007 |
| 85 | There's Something About Mary (1998) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Ghostbusters (1984) - Sep 11, 2007 |
| 65 | Tomorrow Never Dies (1997) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 11, 2007 |
| 90 | The War of the Roses (1989) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Sep 11, 2007 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Van Helsing (2004) - Sep 11, 2007 |
| 100 | Raising Arizona (1987) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |