![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
QPR74 | |
![]() |
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: Sweden
|

| 75 | The Avengers (2012) - Apr 28, 2012 |
| 79 | Titanic (1997) - Apr 16, 2012 |
| 60 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Apr 07, 2012 |
| 70 | Misery (1990) - Apr 04, 2012 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 04, 2012 |
| 86 | The Green Mile (1999) - Apr 04, 2012 |
| 65 | Rose Red (2002) - Apr 04, 2012 |
| 69 | Bag of Bones (2011) - Apr 04, 2012 |
| 81 | Natural Born Killers (1994) - Apr 04, 2012 |
| 61 | Cars 2 (2011) - Apr 04, 2012 |
| Writers | Stephen King |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |