Qgel

qgel
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2008
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 48% Sherlock Holmes (2009) - Rated 27 Mar 2010
75 66% Zombieland (2009) - Rated 27 Mar 2010
94 99% Inglourious Basterds (2009) - Rated 27 Mar 2010
70 48% Men in Black (1997) - Rated 27 Mar 2010
80 86% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Mar 2010
77 75% Watchmen (2009) - Rated 18 Oct 2009
80 86% V for Vendetta (2006) - Rated 18 Oct 2009
72 55% Serenity (2005) - Rated 18 Oct 2009
65 32% A Scanner Darkly (2006) - Rated 18 Oct 2009
77 75% Iron Man (2008) - Rated 18 Oct 2009