Qtlevi

qtlevi
Film Freak - 714 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2011
Location: Tokyo, Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love gore!

more Recent Ratings

70 17% Meet Joe Black (1998) - Rated 18 Nov 2011
68 9% Stepmom (1998) - Rated 18 Nov 2011
74 45% Bad Boys II (2003) - Rated 18 Nov 2011
65 3% Enchanted (2007) - Rated 18 Nov 2011
68 9% Blue Streak (1999) - Rated 18 Nov 2011
76 66% Encino Man (1992) - Rated 18 Nov 2011
74 45% The Firm (1993) - Rated 18 Nov 2011
72 29% Candyman (1992) - Rated 18 Nov 2011
83 97% The Shining (1997) - Rated 18 Nov 2011
79 87% Thinner (1996) - Rated 18 Nov 2011