Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Quadplayer
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: USA
Recent Rankings
93 Mean Girls (2004) - Jun 07, 2010
90 Babel (2006) - Jun 07, 2010
97 Pineapple Express (2008) - Jun 07, 2010
95 Hancock (2008) - Jun 07, 2010
95 Forrest Gump (1994) - Jun 07, 2010
100 The Bourne Identity (2002) - Jun 07, 2010
100 American Pie (1999) - Jun 07, 2010
95 Red Dragon (2002) - Jun 07, 2010
100 The Bourne Ultimatum (2007) - Jun 07, 2010
95 Eurotrip (2004) - Jun 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Quadplayer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?