![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Quajafrie | |
![]() |
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2009
Location: Athens, Greece, Greece
|

| 5 | The Social Network (2010) - Dec 11, 2010 |
| 4 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Dec 11, 2010 |
| 3 | Youth in Revolt (2010) - Sep 09, 2010 |
| 4 | Casablanca (1942) - Sep 09, 2010 |
| 4 | The Stranger (1967) - Sep 03, 2010 |
| 4 | Enter the Void (2010) - Sep 03, 2010 |
| 4 | Inception (2010) - Sep 03, 2010 |
| 4 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Aug 14, 2010 |
| 3 | Citizen Kane (1941) - Aug 03, 2010 |
| 4 | Dazed and Confused (1993) - Jul 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |