![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
QuasiMolko | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2009
Location: UK
|

| 85 | 12 Monkeys (1995) - Jan 11, 2012 |
| 30 | Halloween (2007) - Jan 11, 2012 |
| 80 | Casualties of War (1989) - Jan 11, 2012 |
| 85 | The Abyss (1989) - Jan 11, 2012 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 11, 2012 |
| 55 | The Dark Knight (2008) - Jan 11, 2012 |
| 60 | Friday the 13th (1980) - Jan 11, 2012 |
| 65 | The Relic (1997) - Jan 11, 2012 |
| 15 | Cop Land (1997) - Jan 11, 2012 |
| 25 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jan 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |