![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
QuazAndWally | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2010
Location: USA
|

| 95 | Rebecca (1940) - Apr 19, 2010 |
| 75 | Bolt (2008) - Apr 19, 2010 |
| 0 | Lost in Translation (2003) - Apr 19, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Apr 19, 2010 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Apr 19, 2010 |
| 90 | My Neighbor Totoro (1988) - Apr 19, 2010 |
| 75 | Orphan (2009) - Apr 19, 2010 |
| 85 | Princess Mononoke (1997) - Apr 19, 2010 |
| 90 | Amélie (2001) - Apr 19, 2010 |
| 80 | Memento (2001) - Apr 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |