Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
QuickyCritic
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2009
Location: Netherlands
Bio: This is a dummy account used by Quicky
Recent Rankings
50 Sister Act (1992) - Jan 10, 2009
50 Mrs. Doubtfire (1993) - Jan 10, 2009
80 Matchstick Men (2003) - Jan 10, 2009
70 The Perfect Storm (2000) - Jan 10, 2009
80 Oldboy (2003) - Jan 10, 2009
40 Miracle (2004) - Jan 10, 2009
50 Man on Fire (2004) - Jan 10, 2009
70 Hustle & Flow (2005) - Jan 10, 2009
80 The Barbarian Invasions (2003) - Jan 10, 2009
40 U-571 (2000) - Jan 10, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with QuickyCritic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?