![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Qwa | |
![]() |
Movie Buff - 313 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2006
Location: Finland
Age: 26
Gender: Male
Status: Single
|
| 88 | Avatar (2009) - Jan 04, 2010 |
| 80 | The Hangover (2009) - Jan 04, 2010 |
| 75 | Zombieland (2009) - Jan 04, 2010 |
| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 04, 2010 |
| 70 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Sin City (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Eyes Wide Shut (1999) - Aug 13, 2007 |
| 15 | The Waterboy (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |