![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RAD | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Location: USA
|
| 80 | X-Men (2000) - Oct 13, 2007 |
| 75 | National Treasure (2004) - Oct 13, 2007 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Oct 13, 2007 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Oct 13, 2007 |
| 80 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Oct 13, 2007 |
| 70 | Broken Flowers (2005) - Oct 13, 2007 |
| 80 | The Blair Witch Project (1999) - Oct 13, 2007 |
| 75 | Good Night, and Good Luck (2005) - Oct 13, 2007 |
| 80 | Black Hawk Down (2001) - Oct 13, 2007 |
| 75 | The Grudge (2004) - Oct 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |