![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RDP | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |
| 60 | Cherry 2000 (1987) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Electric Earthquake (1942) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Altered States (1980) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Flight of the Navigator (1986) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Arctic Giant (1942) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | RoboCop (1987) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 66 | Ghostbusters II (1989) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |