REM2000

rem2000
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2007
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% A Clockwork Orange (1971) - Rated 12 Sep 2007
10 18% Repo Man (1984) - Rated 12 Sep 2007
95 89% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 12 Sep 2007
80 67% A Few Good Men (1992) - Rated 12 Sep 2007
10 18% Big Fish (2003) - Rated 12 Sep 2007
13% Donnie Darko (2001) - Rated 12 Sep 2007
80 67% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 12 Sep 2007
40 29% 28 Days Later (2002) - Rated 12 Sep 2007
50 40% 16 Blocks (2006) - Rated 12 Sep 2007
6% Jaws 2 (1978) - Rated 12 Sep 2007