![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RJDaae | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2011
Location: USA
|

| 90 | Rent (2005) - Jul 10, 2011 |
| 90 | The Wedding Singer (1998) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Ondine (2009) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Sicko (2007) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Mulan (1998) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Hook (1991) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Miracle on 34th Street (1947) - Jul 10, 2011 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Tarzan (1999) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Labyrinth (1986) - Jul 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |