Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
RPGman
Film Freak - 919 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: Olomouc, Czech Republic
Age: 23
Gender: Male
Status: Attached
Message Sent!
500 characters left
Bio: Student of film studies in Olomouc.
Recent Rankings
60 Rebelové (2001) - Jun 18, 2010
30 Román pro zeny (2005) - Jun 18, 2010
60 Účastníci zájezdu (2006) - Jun 18, 2010
80 Apel (1971) - Jun 18, 2010
75 Moon (2009) - Jun 18, 2010
70 Julia (1977) - Jun 18, 2010
75 Sophie's Choice (1982) - Jun 18, 2010
85 Slnko v sieti (1962) - Jun 18, 2010
75 Perlicky na dne (1966) - Jun 18, 2010
90 Ruka (1965) - Jun 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with RPGman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?