![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RRiis | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2009
Location: Denmark
|

| 5 | Look Who's Talking Too (1990) - Dec 18, 2009 |
| 70 | The U.S. vs. John Lennon (2006) - Dec 18, 2009 |
| 10 | Speed 2: Cruise Control (1997) - Dec 18, 2009 |
| 40 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 18, 2009 |
| 95 | Hiroshima mon amour (1959) - Dec 18, 2009 |
| 95 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 18, 2009 |
| 5 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Dec 18, 2009 |
| 5 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Dec 18, 2009 |
| 10 | Dr. Dolittle (1998) - Dec 18, 2009 |
| 20 | The Flintstones in Viva Rock Vegas (2000) - Dec 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |