Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
RUIMJO
Cinema Addict - 1415 Films Ranked
Member Since: May 2, 2006
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
47 Love and Other Drugs (2010) - Aug 19, 2011
50 Easy A (2010) - Aug 19, 2011
55 Drive Angry (2011) - Aug 19, 2011
55 The Hangover Part II (2011) - Aug 19, 2011
44 The Town (2010) - Aug 19, 2011
48 Machete (2010) - Aug 19, 2011
40 Inside Job (2010) - Aug 19, 2011
62 Four Lions (2010) - Aug 19, 2011
50 Green Zone (2010) - Aug 19, 2011
42 Greenberg (2010) - Aug 19, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with RUIMJO. Why not go rank more films, then come back and check it out again?