![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
R.Vicman | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: May 12, 2006
Location: UK
|

| 89 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Agent Cody Banks (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 96 | An American Werewolf in Paris (1997) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Antz (1998) - Aug 13, 2007 |
| 43 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |