R-66Y

r_66y
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 92% Let the Right One In (2008) - Rated 09 Jan 2013
35 8% Bridesmaids (2011) - Rated 09 Jan 2013
62 18% A Beautiful Mind (2001) - Rated 09 Jan 2013
60 17% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 09 Jan 2013
83 82% Pulp Fiction (1994) - Rated 09 Jan 2013
70 36% X-Men: First Class (2011) - Rated 09 Jan 2013
89 90% Goodfellas (1990) - Rated 09 Jan 2013
70 36% X-Men (2000) - Rated 09 Jan 2013
69 29% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 09 Jan 2013
75 54% From Russia with Love (1963) - Rated 09 Jan 2013