![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RabbitPunch | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: Canada
|

| 100 | WALL·E (2008) - Sep 29, 2008 |
| 95 | Pineapple Express (2008) - Aug 11, 2008 |
| 95 | Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem (2003) - Jul 21, 2008 |
| 75 | I, Robot (2004) - Jul 19, 2008 |
| 85 | Swordfish (2001) - Jul 19, 2008 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 19, 2008 |
| 85 | Road to Perdition (2002) - Jul 19, 2008 |
| 80 | Mulholland Drive (2001) - Jul 19, 2008 |
| 80 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Jul 19, 2008 |
| 70 | 10,000 B.C. (2008) - Jul 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |