![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rachel.Dane | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2011
Location: USA
|

| 85 | Hot Fuzz (2007) - Apr 15, 2011 |
| 78 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Apr 15, 2011 |
| 89 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Apr 15, 2011 |
| 91 | Reservoir Dogs (1992) - Apr 15, 2011 |
| 75 | The Hurt Locker (2009) - Apr 15, 2011 |
| 87 | Into the Wild (2007) - Apr 15, 2011 |
| 90 | American History X (1998) - Apr 15, 2011 |
| 50 | The Fast and the Furious (2001) - Apr 15, 2011 |
| 80 | What Dreams May Come (1998) - Apr 15, 2011 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |