![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rafaa | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2011
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|
|
Bio: I love rock and comedy, love and scient ficcion movies
| |

| 85 | Toy Story (1995) - Aug 27, 2011 |
| 98 | White Chicks (2004) - Aug 27, 2011 |
| 100 | Avatar (2009) - Aug 27, 2011 |
| 99 | Sleeping Beauty (1959) - Aug 27, 2011 |
| 90 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 27, 2011 |
| 100 | Home Alone (1990) - Aug 27, 2011 |
| 100 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 27, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 27, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Aug 27, 2011 |
| 100 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Aug 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |