Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Rafael
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: May 26, 2007
Location: Brazil
Recent Rankings
80 Let's Make Love (1960) - Sep 08, 2007
80 Some Like It Hot (1959) - Sep 08, 2007
80 Life of Brian (1979) - Sep 08, 2007
100 The Frog Prince (1986) - Jun 04, 2007
100 Charlotte's Web (1973) - Jun 04, 2007
85 It's a Wonderful Life (1946) - May 28, 2007
90 Sunrise (1927) - May 28, 2007
85 Faust (1926) - May 28, 2007
85 Nosferatu (1922) - May 28, 2007
80 Limelight (1952) - May 28, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Rafael. Why not go rank more films, then come back and check it out again?