![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rafaelol | |
![]() |
Movie Buff - 440 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2009
Location: Mexico City, Mexico
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Pulse (2001) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Ratcatcher (1999) - Oct 17, 2009 |
| 100 | The Seventh Continent (1989) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Memorias del subdesarrollo (1968) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Persona (1966) - Oct 17, 2009 |
| 68 | Shallow Hal (2001) - Oct 17, 2009 |
| 90 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Oct 17, 2009 |
| 50 | White Chicks (2004) - Oct 17, 2009 |
| 78 | Waking Life (2001) - Oct 17, 2009 |
| 20 | Underworld (2003) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |