![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RagManX | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2008
Location: Memphi, TN, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Geek, dork, secure in both.
| |

| 79 | The Amityville Horror (2005) - Feb 18, 2008 |
| 95 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Feb 18, 2008 |
| 93 | Aliens (1986) - Feb 18, 2008 |
| 64 | Showgirls (1995) - Feb 18, 2008 |
| 91 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Feb 18, 2008 |
| 86 | U.S. Marshals (1998) - Feb 18, 2008 |
| 87 | 8 Mile (2002) - Feb 18, 2008 |
| 95 | Cars (2006) - Feb 18, 2008 |
| 68 | Bringing Up Baby (1938) - Feb 18, 2008 |
| 75 | Passenger 57 (1992) - Feb 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |